نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: کاربر پسر تنهای تنها

1256
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46773
    تشکـر
    29
    تشکر شده 49 بار در 44 پست
    میزان امتیاز
    3

کاربر پسر تنهای تنها

سلام دوستان من نمیدونم خودشون راضی هستند یا خیر من حرف خودم رو میزنم چون یه حس خاصی دارم بهشون...

ایشون بهم پیشنهاد ازدواج و آشنایی داد من ردشون کردم چون شرایط نداشتم گفتم یکسال بگذره من الان شرایط نامناسبی دارم و با دلایل غیر منطقی ردشون کردم ولی من بهشون علاقه شدیدی پیدا کردم .

نحوه رد کردنم بد بود چون شرایط خوبی نداشتم اینجا آشنا شدیم و من اینستاگرام ایشون رو هم داشتم که اسمشون بود. شماره اشونم پاک کردم که مزاحمتی براشون از طرف من پیش نیاد. ولی من واقعا انتظار میکشیدم تا شهریور سال 1401 تموم بشه و شرایطم جور باشه بتونیم بیشتر باهم آشنا بشیم.
    که متاسفانه امروز متوجه شدم اینستاگرامشون رو پاک کردن و من عملا هیچ راه ارتباطی باهاشون ندارم. البته از طریق شغلشون میتونم پیداشون کنم ولی من هیچ وقت به خودم یا اطرافیانم چنین اجازه ای رو نمیدم که مسائل شخصی رو با شغلی ادغام کنم. پس از طرف من خیالشون راحت باشه که مزاحمتی برای کارشون خانواده اشون یا عزیزانشون پیش نمیاد.
    من فقط در خواست دارم شماره اشون رو داشته باشم تا فقط بتونم اگر روزی خدا خواست و قسمت شد آمادگی خودم رو برای آشنایی بیشتر اعلام کنم.

باز هم میگم من قصد مزاحمت ندارم وگرنه خودشون هم میدونن که ایجاد مزاحمت کاری برای من راحت تر از تاپیک زدن تو اینجا بود.
    امیدوارم ببینن این تاپیک رو و حداقل تو یه پیام خصوصی شماره خودشون رو مجددا بفرستن و مطمئن باشند که همه اطلاعاتشون پیش من امن هست

فقط آرزوی سلامتی دارم براشون و اینکه من مجبور شدم اینجا تاپیک بزنم باور کنید چاره دیگه ای نداشتم.
    با این که از تموم شدن این رابطه سطحی شاید 6 ماه میگذره و من هزاران پیشنهاد مختلف از افراد مختلف گرفتم ولی کسی به انسانیت و درستکاری ایشون ندیدم.
    اگر این تاپیک من موجب آزردگی خاطر یا از بین رفتن آبروی این کاربر شد من عذر میخوام...
    باور کنید اخلاق زیبای این کاربر منو شیفته خودش کرده . و اگه تو این 6 ماه این کاربر ازدواج کرده باشند براشون خوشبختی آرزو میکنم ولی کاش از وضعیتشون منو بی خبر نزارند.
    به نظرم حداقل کسی که کل این 6 ماه رو بهشون فکر کرده لیاقت یه پیام خصوصی از وضعیتشون رو داره.

و آخر صحبت هام باید بگم که خیلی نوشتن این تاپیک برام زجر آور بود

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46773
    تشکـر
    29
    تشکر شده 49 بار در 44 پست
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : کاربر پسر تنهای تنها

ایشون حق دارن از من دلخور باشن ولی فقط من یه فرصت جبران میخوام باور کنید من آدمی بدی نیستم شاید از روی شوک هایی که تو زندگی شخصیم برام پیش اومد اشتباه برخورد کردم. و الان وضعیتم داره بهتر میشه و شاید براتون عجیب باشه ولی من هرچقدر پیشنهاد های بیشتری میگیرم بیشتر به خوب بودن این انسان پی میبرم ولی فکر کنم ازدستشون دادم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)